KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16558074
nr 1655 8074
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 61/200, daterad 44. Bildmått: 23x33cm, yttermått inklusive ram: 43x51cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:05:54
4/11 18:15:38
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw